CZAS REALIZACJI: 2-4 dni 🍋
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 395zł
Wszystkie oczy zwracają się na Ciebie! Wiesz już, że aby przykuć wzrok nie musisz wybierać krzykliwych kolorów ani mocnych wzorów. Przepis na idealną sukienkę jest prosty: fason, który jednocześnie podkreśli figurę, ale pozwoli Ci czuć się wygodnie, do tego ładnie zaakcentowane ramiona i dekolt. Górna część uszyta jest z podwójnej warstwy materiału, przez co dobrze leży na ciele. Rozkloszowany dół i długość midi przekonają te z Was, które często zamiast sukienki wybierają spodnie. Malinowy i piaskowy len to jedne z najbardziej twarzowych kolorów w Natulowej kolekcji. Niezależnie od Twojego typu urody będziesz promieniować uśmiechem i wewnętrznym blaskiem. Czarny i Toffee (wykonane z połączenia lnu i rayonu) sprawdzą się w chłodniejsze dni z botkami i trenczem! Ach.. najważniejsze ma kieszenie ♡
Skład: 100% len (lody malinowe i piaskowy), 55%len i 45%rayon (toffee, czarny i eukaliptus). Nasz len posiada certyfikat OEKOtex® Standard 100 oraz Masters of linen®. Sukienka uszyta w niewielkiej pracowni na Dolnym Śląsku.
Marysia (173cm) ma na sobie rozmiar S.
Aleksandra O. (zweryfikowany) –
Ta sukienka to mistrzostwo! Wygodna, cudowny materiał, piękny dekolt. Poproszę o wszystkie kolory do szafy 🙂
anabialkowska (zweryfikowany) –
Moja Palermo to lody malinowe 🙂 bardzo wygodna, nie gniecie się, ma piękny kolor i można ją wykorzystać na wiele sposobów. Wprawdzie zbliża się jesień, ale nie zamierzam jej chować głęboko do szafy;) z golfem będzie idealna 🙂
Ola Ola (zweryfikowany) –
Mam i lody malinowe i eukaliptus, a ostatnio dokupiłam jeszcze Palermo w groszki. Ulubione sukienki w szafie 🙂
Agata (zweryfikowany) –
Sukienka bardzo wygodna, pięknie się układa na sylwetce. Może być bazą do wielu stylizacji na przeróżne okazje :).
Ewa Banach (zweryfikowany) –
Jest ale jakby jej nie było. Wspaniale nosi się latem, ponieważ nigdzie nie opina, a mimo to podkreśla to co trzeba. Kolor eukaliptusowy – piękny oryginalny i pasujący do wielu innych.