Czytaj dalej
#historie opowiedziane, #szafa kapsułowa

Historie opowiedziane – Spotkanie ze stylistką Martą Gałką

Typy kolorystyczne, szafy kapsułowe, style… jak w tym wszystkim odnaleźć siebie i spojrzeć na własną garderobę w odpowiednim świetle? Zapraszam na rozmowę ze stylistką Martą Gałką! Będzie nuta Skandynawii, polskie obserwacje i garść praktycznych porad.

Czytaj dalej

Czytaj dalej
#kompendium

Materiałownik – przewodnik po materiałach: WEŁNA

Czas na kolejną odsłonę Materiałownika Natuli, czyli cyklu wpisów, w których przybliżam Wam charakterystykę różnych materiałów. Dzieląc się dawką wiedzy mam nadzieję, że będziecie dokonywały bardziej świacdomych i pewnych wyborów zakupowych, które będą dobre dla Waszej skóry i przyrody! Tym razem wełna i jej właściwości!

Czytaj dalej

Czytaj dalej
#podróżnik Natuli

Odkrywanie Wrocławia na rowerze | Podróżnik Natuli

W nowym odcinku z serii podróżnika Natuli ruszamy na dwóch kółkach przez Wrocław i ulubione miejscówki Lindy Parys! Szykujcie notesy i planujcie wycieczkę. Jeśli tu mieszkacie, mam nadzieję, że spojrzycie na „stare kąty” z nowej perspektywy. A te z Was, które jeszcze nie odwiedziły stolicy Dolnego Śląska – czeka Was inspirująca uczta dla oczu 😊

Czytaj dalej

Czytaj dalej
#moda odpowiedzialna

Rewolucja zaczyna się od nitki #fashionrevolution 

Jak wiecie etyczne postępowanie w modzie to dla Natuli nie tylko codzienność firmowego działania, ale też moje osobiste przekonania. Dlatego też z okazji Fashion Revolution Week chcę się z Wami podzielić samymi dobrociami – polecajkami podcastowymi, książkowymi i filmowymi.

Czytaj dalej