#kampanie, #szafa kapsułowa

Bliskość – nowa lina Szafy Kapsułowej Natuli.

Wyobraź sobie garderobę, w której wszystko do siebie pasuje formą i kolorem, jest na tyle uniwersalne, że sprawdza się na co dzień, ale z odpowiednimi dodatkami przechodzi metamorfozę na specjalne okazje. 

Inspiracją do stworzenia linii Szafy Kapsułowej Natuli była bliskość, którą czuję na trzech poziomach. Pierwszy to ten blisko ciała – dlatego dbam o to, by dostarczyć mu jak najlepszego towarzystwa nie tylko od wewnątrz, ale i na zewnątrz – przez odpowiedzialny dobór naturalnych materiałów lnianych i bawełnianych.

Każdą kolekcję szyjemy wyłącznie z tych certyfikowanych. Len posiada certyfikat Oeko-tex, dzięki któremu mamy pewność, że nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Z kolei przy bawełnie wybieramy wyłącznie GOTS, który obejmuje cały łańcuch produkcji: od wysiania rośliny po jej farbowanie i przetwarzanie.

Druga sfera bliskości to inspiracja otoczeniem! Wreszcie pokazuję Wam kawałek mojego Wrocławia – tego dwa kroki od Pracowni przy Krupniczej. W spacerowej odległości od rynku, tuż obok miejskich ścieżek rowerowych, które doprowadzą mnie wszędzie, gdzie potrzebuję. Z ulubioną kawiarnią za rogiem. Jej croissantami mogę się objadać codziennie. Lubię tu być! 

Ta trzecia… to bliskość świadomej mody, tego, że ona ma się przyjemnie wizualnie prezentować, ale i przede wszystkim służyć – temu, jak wygląda codzienność każdej z nas. Dlatego pojawia się moja nowa ulubiona bluza Wygodnicka, dopasowane do sylwetki body – idealne do swobodnego hasania w domu i stylowego połączenia ze spódnicą czy spodniami. Ta minikolekcja nie mogłaby się też wydarzyć bez spodni! Nowa odsłona Francuskiego Lata i Paryżanek będzie Waszym wiernym towarzyszem wypraw do pracy, na zakupy i plac zabaw z dzieciakami 😉 Lniane lub muślinowe kimono odmieni zupełnie stylizację ze zwykłymi jeansami, a bluzka kopertowa Mżawka doda Twojej garderobie odrobinę kobiecości. Czymś zupełnie wyjątkowym są nasze garnitury! Gotowe na zawodowe wyzwania i dni, kiedy po prostu chcesz poczuć moc pewności siebie. Nie zapomniałam też o komforcie snu! Dlatego piżamowa seria zyskała swoje nowe oblicze – mam nadzieję, że przyjmiecie je równie ciepło jak to flanelowe zimą. 

I kiedy tak wszyscy toniemy w trendowej nowomowie wielkich domów mody i sieci… Atheleisure, Athflow i inne trudne słowa zamieniamy w Natuli po prostu na codzienną wygodę szafy kapsułowej! 

Pełną minikolekcję zobaczysz tutaj: SZAFA KAPSUŁOWA

Zdjęcia: Justyna Zduńczyk
Stylizacje: Tatiana Szczech
Modelka: Daria Michalska
Makijaż i fryzura: Patrycja Jaremek
Produkcja: Natalia Marczak


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *